Siny guzek przy odbycie u 5-letniej wnuczki a fałdka odbytu

Moja 5 letnia wnuczka ma przy odbycie siny "guzek" . Synowa od lekarza usłyszała, że to jest fałdka odbytu, ale czy ta fałdka powinna być taka sina. Jej wielkość - średnica 5-6 milimetrów. Po maści nie znika, co dalej robić. Małgorzata W

Aleksander Ropielewski

Bez oceny odbytu i "fałdki" trudno jest mi się odnieść do opinii lekarza. Może to być fałd odbytu lub też żylak odbytu.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zobaczenia tej zmiany trudno postawić diagnozę i udzielić porady. Radzę kierować się wskazówkami lekarza.