Maść na hemoroidy

Witam, właśnie zapisałam się do proktologa ale na lipiec więc leki które dostałam to diosminex i czopki Posterisan H muszą mi wystarczyć. Walczę z hemoroidami, ale to boli okropnie. Mam pytanie jaką kupić jeszcze maść na hemoroidy, ale skuteczną i bez recepty. Czytałam opinie w internecie na temat różnych maści na hemoroidy, szukałam też na forum, ale ciężko znaleźć jakieś konkretne informacje. Mam kilka tych pęcherzyków i czuje je na zewnątrz. Dodatkowym problemem jest też ogromne swędzenie, które sprawia, że ból jeszcze trudniej wytrzymać. Zależy mi na tym żeby pomogło jak najszybciej, a wszędzie piszą o długich kuracjach i operacji. Czy istnieje możliwość, żeby jakąś inną maścią na hemoroidy lekiem przyspieszyć kurację? Albo chociaż zmniejszyć ból. Zwykłe leki przeciwbólowe na to nie działają, a ja mam już poważny problem. Bardzo proszę o opinię i odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Procto-hemolan. Zawiera on lidokainę, która dodatkowo działa przeciwbólowo. Dostępne są także czopki Procto-Glyvenol.