Spadek wagi urodzeniowej u noworodka

dzien dobry moja córka ma 6dni przy wypisie ze szpitala w czwartek waga caly czas spadala ( po ur wazyla 3100 przy wypisie 2980) bardzo malo je i nie da sie jej na sile zaaplikowac jedzenia nie da sie jej dobudzic a jak sama sie obudzi gdy zaspokoi pierwszy glod zasypia zadne dobudzanie nie pomaga nie wiem co robic prosze o podpowiedz

Proszę ważyć co 2 dni dziecko , powinno przybierać 25-30 gramów dziennie . Proszę zważyć przed i po karmieniu w tych samych ciuszkach i obliczyć ile mleka wypiło z piersi. Nie czekać aż będzie płakać tylko karmić co 2,5 -3 godziny z butelki pokarmem odciągniętym