Stłuszczenie wątroby w wyniku badania USG

witam mam pytanie usg wykryło stluszczenie wątroby nieregularne. zrobiłem wyniki i wyszły tak: Bilirbina całkowita-1,0 mg/dl ALAT 39 U/L ASPAT 22 U/L HBSAG- UJEMNY ANTY HCV UJEMNY CZY TE WYNIKI SA OK

Witam. Wyniki badań są prawidłowe. W związku z obecnością stłuszczenia sugeruję również wykonanie lipidogramu - być może stłuszczenie wątroby związane jest z zaburzeniami gospodarki tłuszczowej.