Stosowanie Gynalgin a pęknięcie prezerwatywy

Witam wczoraj odbywalam stosunek i pekla nam gumka.. o yle nie komfortowa sytuacja ze mam nadzerke mam przepisany lek gynalgin ale jeszcze nie zaczelam go brac. i pytanie czy jak zaczne od dzisiaj brac ten ten lek to zabije zniszczy ewentualne plemniki?? zeby nie doszlo do zaplodnienia?? czy lepiej wziasc tabletki 72godziny po?? prosze o szybka odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Nie podała Pani jak długie występują u Pani cykle, czy są regularne. W jakim dniu cyklu doszło do stosunku. Trudno ocenić ryzyko ciąży. Lek może negatywnie wpłynąć na plemniki ale niekoniecznie musi je zabić.