Opóźnienie wystąpienia okresu a stosunek w prezerwatywie

Witam mam problem . Dnia 11 listopada doszlo do stosunku z moim chlopakiem,zabezpieczalismy sie. A problem taki se okres mi sie spoznia. Od stycznia do sierpnia okresy mialam co drugi miesiac ,we wrzesniu i pazdzierniku mialam juz ok . chlopak mi powiedzial ze gumka ani nie pekla,ani sie nke zsunela i chlopak nie doszedl. Mialam wczoraj bol jajnikow,mialam apetyt. Nie wiem co jeat grane. Czy mozliwe,ze okresy znow mi sie pozmienialy?

Milena Lubowicz

Żeby wykluczyć ciążę proszę wykonać test ciążowy. Proponuje też wizytę u ginekologa, gdyż tak nieregularne cykle wymagają diagnostyki.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy i w przypadku wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam