Stosowanie Izoteku przy trądziku

Mam cerę tłustą,leczę się na trądzik 12 lat(mam 24), mój problem to trądzik ropowicz, pojawiaja sie na twarzy wielkie krosty, cysty ropne i nacieki.Zazywałam już wiele antybiotyków tetracyklin, do tego duacki, epi duo, skinoreny i wiele innych aż trudno wszystkie wymienic.Usłyszałam o takim lekarstwie jak IZOTEK.Czy jest ono takie skuteczne? Ponoć lekarze przepisuje go na okolo roku, ale jest wieksze prawdopodobienstwo nawrotu choroby i lepiej brac pol roku.

Wszystkie leki może ustalić lekarz prowadzący.

Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.Polecam stosować peelingi medyczne w serii.