Stosowanie leku Parlodel przy alkoholu

Witam mam pytanie. Zarzywam od miesiaca parlodel. Zbliza mi sie wielka uroczystosc na ktorej chcialabym wypic alkohol czy moge w ten dzien nie wziasc tabletki a na drogi dzien juz brac normalnie. Biore pol tabletkivna noc.Dziekuje za odpowiedzj

Aleksander Ropielewski

Optymalnie byłoby nie pić wcale alkoholu lub wypić jedynie symboliczną lampkę szampana. Jeżeli jest to nie możliwe lepiej odstawić tabletkę w dniu planowanego spożycia alkoholu.