Stosowanie leku Solphadermol u sześciolatki

Chciałabym zapytać o lek SOLPHADERMOL. Stosowaliśmy go u córki lat 6 na mięczaka 2 tyg, nie pomógł i po tygodniu przerwy lekarz zalecił ponowną kurację. Stosujemy już kolejne 2tyg. i u córki pojawiły się rany, trupki itp. Czy to dobry objaw? martwię się czy oby nie przedawkowaliśmy leku? w ulotce jest napisane by nie stosować go dłużej niż 2 tygodnie. My nie stosowaliśmy była tygodniowa przerwa i teraz znów 2 tyg czy to na pewno dobra decyzja? Czy nie będzie to miało wpływu na jej zdrowie?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udac się z dzieckiem do lekarza, najlepiej dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.