Stosowanie mleka Bebiko u 1,5-roczego dziecka

Mój 1,5 roczny syn od paru dni zaprzestał pić mleka bebiko,Gdy tylko próbuje mu podać jest okropny płacz.Wcześniej nie było problemów,nagle mu się odwidziało.Co mogę zrobić?czy odstawienie mleko modyfikownego tak prędko jest możliwe? i Czy mogę zastąpić ewentualnie mlekiem krowim.

jeżeli dziecko nie chce jeść danego mleka można zastąpić je innym. Jednak w tym wieku można już powoli odstawiać mleko z diety