Stosowanie Parogenu a waga

Witam, nazywam Kasia i mam 22 lata. Od kilku lat cierpiałam na depresję i nerwicę lękową, Od dwóch miesięcy przyjmuję lek Parogen. Słyszałam, że ten lek często powoduje tycie po jakimś czasie brania. Przez dwa lata miałam wagę 47 kg przy wzroście 160 cm . Czy jeżeli nie będę jeść żadnych słodyczy to moja waga pozostanie taka jaka jest ( w tej chwili ważę 50,5 kg)?

Stosowanie paroksetyny (Parogen) rzeczywiście wiąże się z ryzykiem wzrostu masy ciała. Zjawisko to nie dotyczy wszystkich pacjentów, a jeśli wystąpi - często można go opanować za pomocą modyfikacji diety i wdrożenia aktywności sportowej.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza