Stosowanie środków wspomagających odchudzanie

witam mam na imię Ania mam problem ponieważ kolezanka polecila mi złoty srodek jak piszą w opiniach na odchudzanie ale ja nie jestem jego pewna nie ma on ulotki nazywa się on Delipox Professional

Witam Pani Aniu, proszę nie stosować suplementów diety na odchudzanie, tym bardziej jeżeli kupowane są w internecie i nie mają ulotki. Najbezpieczniej jest wprowadzić zdrową dietę i odchudzać sie powoli. Wtedy jest najzdrowiej. Dołączyć do tego aktywność fizyczną, chocby nordic walking, bieganie lub inną, która Pani pasuje. Nie podała Pani swich parametrów (masa ciała i wzrost). Dlatego nie wiem czy rzeczywiście Pani sytuacja wymaga wspomagania się w odchudzaniu. Prosze sobie poczytać na temat chociażby podstawowych zasad zdrowego żywienia. Tak czy inaczej suplementy nie załatwią sprawy, jeśli nie zostaną zmienione nawyki żywieniowe. Jesli sama sobie Pani z tym nie poradzi, zachecam do skorzystania z usług dietetyka, który ułoży odpowiednią dietę specjalnie dla Pani. Na temat suplementów diety w odchudzaniu piszę na swojej stronie https://zdrowadieta.szczecin.pl/promocje/. Serdecznie pozdrawiam.