Stres partnera i zerwanie

Ile czasu czekać aż chłopak ochłonie? Powiedział żebym skasowała jego numer i że on nie chce mieć ze mną nic wspólnego. Wydaje mi się, że to dlatego że ostatnio ma dużo stresów. Ja mu nic nie zrobiłam. Jesteśmy ze sobą 6 lat, ciągle mówił jak bardzo mnie kocha. Ile czasu dać mu na ochłonięcie? Jak długo utrzymują się nerwy? Po jakim czasie się odezwać?

Pytanie jak długo Pani wytrzyma? Podejmując dialog ma Pani szanse dowiedzieć się, czy zmiana wynikła z nagłej decyzji, czy długotrwałych przemyśleń, i czy jest ostateczna.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza