Swędzenie skóry po opaleniu

Witam, Stosowałam unidox przez 5 dni po laparoskopii. 6 dnia szlam na kontrole do lekarza i "złapało" mnie słońce ... Straszne swędzenie przez tydzien ! Mam pytanie czy jak po 2 tygodnia od postawienia doksycyklini pojadę bagna wakacje ( Grecja, druga połowa września) jest możliwe ponowne poprzenie? Czy antybiotyk juz sie wypłucze z organizmu do tego czasu? Prosze o odpowiedz Marta

Lek. Tomasz Budlewski

sadzę, że po 2 tygodniach od odstawienia leku nie powinno nic się dziać. proszę koneicznie zglosic sie do lekarza zlecajcaego powyzszy lek.