Sztywność mięśni a nerwica

Witam, jakiś czas temu zdiagnozowano u mnie nerwicę. Otrzymałam xanax na "wypadek", miałam ciężki tydzień z nerwicą i musiałam brać jedną tabl. dziennie. Dzisiaj odczuwam odchylanie głowy do tyłu,sztywność,"ciężkie nogi" mimo,że niczym się nie denerwuje. Nie mam ostatnio powodów do stresu,a mimo to nerwica nie daje mi spokoju. Czy to są objawy nerwicy?Czy coś mi dolega?

Witam,

najlepiej by było gdyby skontaktowała się Pani z lekarzem prowadzącym. Zachęcam też Panią do współpracy z psychoterapeutą, który pomoże Pani w radzeniu sobie z trudnymi objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik