Niedowład ręki, wykręcanie stawów, ucisk w głowie i uczucie niedotlenienia a nerwica lub depresja

Witam. Od dlugiego czasu mam objawy tj. Niedowlad prawej reki, wykrecaja mi sie palce u nog czuje ucisk w glowie i tetnicach czuje sie jakby niedotlenieniona. Ostatnio bol glowy i klucie w potylicy czasem sciska mi szczeke, otepienie, nerwy smutek i inne odjawy. To nerwica czy depresja? Nie wiem co robic prosze o odp. Dziekuje

Witam,

Objawy, jakie Pani opisuje mogą nie dotyczyć zaburzeń psychicznych. Zachęcam do kontaktu z internistą, który pokieruje Panią na dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam
Ewa Czernik