Szybkie odrastanie włosów po goleniu

Witam . Mam takie dosc nie typowe zapytanie . Bo gdy ogole nogi wieczorem to rano juz nie sa takie gladkie i widac wloski. Tak samo jest jak ogole cipke. Co z tym zrobic ?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli towarzyszy temu nadmierne owłosienie w miejscach typowo nieowłosionych proszę zgłosić się na konsultację do endokrynologa. Bardziej prawdopodobne jest jednak, ze ma Pani taki typ włosów. Warto wtedy pomyśleć o trwałej lub skuteczniejszej metodzie niż golenie, np. depilacja lub depilacja laserowa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Dzień dobry,

Jeśli chce się Pani trwale pozbyć niechcianego owłosienia warto rozważyć wdrożenie depilacji laserowej. W zależności od koloru i grubości włosa zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co około 6 tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska