Tłuszczak w okolicy lędźwiowej

Witam! Mam zdiagnozowanego tłuszczaka w okolicy lędzwiowej, którego wyczułem przypadkiem. Do momentu aż nie udałem się z tym do chirurga ( tydzień czasu ) często to dotykałem bo byłem ciekawy co to jest i czy wogóle z tym iść, czy przez ten krótki czas może mi on urosnąć i zrobić się z niego coś niepokojącego?

Witam. Nic niepokojącego nie powinno się zdarzyć. Usunąć warto - bo będzie rósł, co utrudni radykalność zabiegu. Odwlekanie zabiegu spowoduje konieczność przeprowadzenia zabiegu o większej rozległości - z uwagi na możliwość wznowy.