Jak pozbyć się tłuszczaka wielkości 7x8 cm?

Mam tłuszczaka,który jest wielkości 7x8cm,byłam u chirurga i powiedział,że nie kwalifikuję się do usunięcia. Zauważyłam go niedawno i od tej pory nie urósł.Bardzo chciałam się go pozbyć,ale lekarz powiedział,że dopiero jak zacznie rosnąć będzie się kwalifikował. Co mogę zrobić żeby się go pozbyć?

Ocena szybkości wzrostu to ważny element planowania wycięcia. Ważniejsze jest jednak mimo wszystko położenie względem powięzi mięśniowych określone w badaniu USG okolicy. Jego wycięciem zajmie się oczywiście chirurg.