Torbiel szyszynki w wyniku RM

Witam, Na RM mam:torbiel szyszynki o wym.17x16x11mm modelująca górne blaszki pokrywy.W tylnej części gruczołowej przysadki widoczny ob. o śr. 3,7mm słabiej wysycający się po podaniu środka kontrast., o nieco podwyższ.sygnale w obrazach t2 zależnych-obraz może odp. mikrogrucz.torbielowatemu przysadki.Poza tym przysadka dość jednorodnie wzmacnia się po pod.kontrastu, niepowiększona.Neurochirurg kazał mi wykonać hgc i afp.Pierwszew normie, drugie drugie podwyższone 7,4IU/ml (norma5,8).Co to znaczy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, badania te (beta-HCG oraz AFP) mogą dostarczyć ewentualnych informacji o charakterze guza, jednakże ostateczna weryfikacja jest tylko możliwa bo usunięciu zmiany. Pani wynik jest nieznacznie podwyższony ale musi Pani go jeszcze skonsultować z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.