Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik różowaty i zaczerwienienie na policzkach

Witam,borykam się z trądzikiem różowatym mam zaczerwienione policzki,popękane naczynia i pojawiły się krosty.Jakie zabiegi pani by mi poleciła?
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Koniecznie badanie aby moc zalecić odpowiednie Postępowanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa

0

Dzień dobry, Na rumień doskonałym zabiegiem są zabiegi laserowe (polecam w szczególności laser Gemini). Proszę udać się do specjalisty (najlepiej kliniki medycyny estetycznej), cera powinna zostać dokładnie obejrzana a następnie powinny zostać dobrane odpowiednie zabiegi oraz pielęgnacja domowa. Pozdrawiam serdecznie.

0

Należy zgłosić się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóy lekarz dobierze farmakoterapię oraz zabiegi.Bardz często stosuje się zabiegi IPL i peelingi medyczne

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Jedną z metod walki z tym problemem jest połączenie zabiegów laserowych z peelingami chemicznymi. Natomiast proszę pamiętać, że podstawą do wdrożenia tej czy innej metody leczenia jest bezpośrednia konsultacja. Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy