Po jakim czasie IPL pomaga na trądzik?

witam, miałem zabieg IPL na delikatny trądzik, niestety mija tydzień i nastąpiło pogorszenie sytuacji. Po jakim czasie IPL pomaga, czy po IPL może wystąpić pogorszenie? po jakim czasie ono mija ?

Dzień dobry,

W walce z trądzikiem rekomenduje zabiegi laserowe, antybakteryjne (laserowy peeling węglowy wykonywany laserem Q-Switch, zabiegi laserem Gemini KTP 532nm). Efekty widoczne już po jednym zabiegu. Proszę zwrócić również uwagę na pielęgnację domową- czy kosmetyki są odpowiednio dobrane do cery trądzikowej.

Pozdrawiam serdecznie.