Twardsza połowa brzucha

Witam. Mam 19 lat i jestem osobą szczupłą. Prawa strona mojego brzucha jest twardsza od strony lewej zaczyna sie to troszkę pod wysokością pępka. Wygląda to odrobine niesymetrycznie ponieważ prawa strona jest bardziej wypukła. Czy to jest normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.