Guzek z wgłębieniem na twarzy

Witam, mam 19 lat i od roku mam na policzku niewielki guzek, który wyczuwalny jest pod palcami, natomiast z odległości wygląda jak wgłębienie. Zaczyna mnie to niepokoić. Najpierw był bardziej widoczny, jako sino-czerwony guzek, przez jakiś czas miał na czubku coś jakby strupek. A dzisiaj jest jedynie wyczuwalny po palcami i prawie niewidoczny, gdyby nie to wgłębienie... Wygląda to bardzo nieestetycznie. Nie wiem co teraz z tym zrobić? Co to może być? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.