Twardy guzek pod pachą

Witam. Jakieś półtora tygodnia temu wyczułam pod pachą niewielki twardy guzek, początkowo przy dotyku odczuwałam ból, zmian w wyglądzie nie ma. W tym momencie guzek dalej jest w tym samym miejscu ale przy dotyku nie czuć wogole bólu. Właśnie przypomniałam sobie ze mniej więcej w tym miejscu parę lat temu przypadkowo usunęłam sobie golarką mały wystający pieprzyk. Czy jest się czym martwić ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie można okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.