Uczucie omdlenia i zmęczenia

Dzień dobry, od kilku dni mam poczucie omdlenia / zmęczenie obu rąk. Pracuję w księgarni, często dźwigam dużo książek naraz, jednak objawy pojawiły się dopiero wtedy, gdy poszłam na urlop i nie nosiłam zupełnie nic. Nic mnie nie boli, jednak uniesienie rąk czy chociażby napisanie wiadomości jest dość kłopotliwe - mam uczucie ciężkości w rękach. Do jakiego lekarza powinnam się udać? Co może mi dolegac?

Witam
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pani problemów
zdrowotnych jest konsultacja z lekarzem, który pokieruje
dalszą ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie
Pozdrawiam serdecznie