Uczucie pustego zęba po uderzeniu brodą o schody

Na początku października doznalam urazu nogi po upadku na schody przy czym uderzyłam się brodą przy czym perz cały dzień nie mogłam otworzyć buzi i uszkodzilam sobie jedynkę dolną.bylam pod koniec listopada u dentysty i kazał obserwować zeba czy nie zmienia koloru i kazał przedwonic kontrolnie w grudniu jedynka mi się rusza i boli jak coś gryze i jest uczucie pustego zeba w środku ale barwy nie zmienia to jest już mój drugi uraz tego zęba tylko powiedział ze nie pokoji go ruchomości ? Co robić?

Objawy , które Pani opisuje raczej nie napawają optymizmem co do losów tego zęba , ale należy wykonać rtg i dokładnie się mu przyjrzeć.