Upadek na twarz z pozycji raczkowania u 13-miesięcznej córki

Corka (13miesiecy) upadla na twarz z pozycji raczkowania. Uderzyla sie w nos,rozciela warge. Wydzielina z nosa miala ciemny kolor,ale krew nie wyplynela. Czy powinnam z dzieckiem u dac sie do lekarza na przeswietlenie? Czy normalne zachowanie dziecka oznacza ze jest ok?

Piotr Pilarski

W takiej sytuacji nie ma konieczności wykonywania prześwietlenia.

Pozdrawiam.