Urządzenie Spectrum E- light IPL + RF a konieczność depilacji

Witam .Czy chodząc na urządzenie Spectrum: E-Light - IPL + RF należy golić wlosy? czy można w ogole tego nie robić i czekać az same wypadną mam meszek na brzuchu koloru mysiego jest dość mocno widoczny, nie są to wlosy jasne jak dla mnie. Pani w gabineci yasumi powiedziala ze efekty zobacze tylko wtedy kiedy zaczne to miejsce golić a ja sie boje ze laser na mnie nie podziala a wlosy ogolone beda rosnąć jeszcze gorsze. , bardzo sie tego wstydze prosze o porade lek.medycyny estetycznej

Witam,
tak do tego rodzaju zabiegu trzeba goli włosy. Urządzenie ,które Pani opisała- E-light , powinno sobie poradzić z Pani problemem. Nie da się jednak usunąć wszystkich włosów podczas jednego zabiegu.Są one bowiem w rożnych fazach- wzrostu, wypadania i odpoczynku . Dla pełnego efektu konieczna jest więc seria 5-6 zabiegów /w odstępach ok. 4-6 tygodni/. Większość włosów "usuwa się" w pierwszych 2-3 zabiegach.