Usuwanie torbieli kości żuchwy

Wykryto u mnie torbiel w kości żuchwy pod dolną szóstką. Mam mieć zabieg w szpitalu usunięcia tej torbieli. Chcę się dowiedzieć jak taki zabieg wygląda, w szczególności czy przy takim zabiegu rozcina się policzek.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy dużo od miejsce/szpitala w jakim jest wykonywany zabieg. Proponuję udać się w to miejsce i się dopytać.