W jaki sposób usunąć bliznę na policzku?

Witam! Od 2 roku życia mam bliznę na twarzy dokładniej na policzku (od szkła po napoju musującym)teraz mam już 31 lat i chciałem ją usunąć... nie bardzo wiem gdzie się udać w pierwszej kolejnośći i jakie są dalsze etapy i koszta. Np czy to jest refundowane ?

Witam prosze udać się do lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastyka i po konsultacji po obejrzeniu rodzaju i stanu blizny lekarz dobiorą odpowiednie metody jej leczenia.