W jakiej kolejności stosować leki Epiduo Forte i oczyszczający płyn bakteriostatyczny?

Jestem po wizycie u dermatologa, zaleciła mi żel epiduo forte oraz oczyszczający płyn bakteriostatyczny firmy pharmaceris i powiedziała, żeby używać kremu lekkiego. W jakiej kolejności mam je stosować? czy mogę żel epiduo nałożyć po przetarciu twarzy płynem?

Lek. Michał Lenard

Tak, może Pani przetrzeć twarz płynem bakteriostatycznym, a następnie nałożyć żel Epiduo. Pozdrawiam!