W jakim miesiącu życia dzieci jedzą jogurty?

Witam mam coreczke ktora 10 grudnia skaczyla 6 miesiecy. Chcialabym sie dowiedziec w jakim miesiacu mozna podawac jej jogurciki jakies czy cos takiego. I do tego niechce pic, dawalam jej wode przegotowana potem lekko poslodzilam , soczek po 4 m jabkowy i tez nic niee chce pic

Milena Lubowicz

Jogurty można podawać po 10 miesiącu życia. Wcześniej, po 6 miesiąca są dostępne specjalne deserki przeznaczone dla dzieci. Jeżeli dziecko jest karmione piersią, nie ma potrzeby dopajania. Proszę się tym na razie nie niepokoić. Teraz jest zimno, pragnienie dzieci, jak i dorośli, mają mniejsze.
Pozdrawiam