Żywienie 8-miesięcznego dziecka na noc

Witam, jestem mama 8 miesięcznego synka.dziecko karnie piersią i podaje deserki,obiady,kasze. Raz zje raz nie:-) Syn nie ssie smoka, nie umie Pic z butelki na tyle by wiedzieć do czego ona śluzy,gdy mu ja podaje z woda to się bawi...chcialabymmu podawać mleko modyfikowane np na noc gdyż w nocy jest tragedia bo budzi się co dwie godz a nawet i częściej.ale z dziecko nie chce Pic z butelki mam pytanie czy kasze które SA dostępne na rynku na mleku modyfikowanych mogę zastąpić mlekiem? Proszę o o

dla niemowląt najlepsze sa mleka modyfikowane, smoki sa różne i czasem trzeba spróbować wszystkie zanim dziecko jakiś zaakceptuje, dobre sa te kauczukowe o kształcie anatomicznym.