Jak podawać dziecku mleko przy rozszerzeniu diety?

Moja 9 miesięczna córeczka nie chce pic mleka modyfikowanego z butelki. Do tej pory karmiłam wyłącznie piersią. Lecz po rozszerzeniu diety zupkami i kaszkami pokarm zaczął mi zanikać. Próbuje jej podawać mleko z butelki ale ona wyłącznie bawi się smoczkiem. Bardziej go gryzie niż ssie i odpycha przy kolejnych próbach. Czy jedzenie kaszki mlecznej 2 x dzienniie zaspokoi potrzeby córki w tym wieku? Jeśli nie w jaki sposób mam podawać mleko ?

To naturalne że laktacja jest wyhamowana podczas rozszerzania diety, ale wciąż może Pani ją kontynuować, zalecenia mówią o karmieniu piersią min. przez 1 rż dziecka. w 9mż nie wprowadzałabym na siłę mleka modyfikowanego