Wahania nastroju przy Fluoksetynie

Witam.Mam pytanie czy jeśli mam po fluoksetynie wahania nastroju od stanu normalnego do płaczu kilka razy w ciągu doby to oznacza że jednak mam Chad? Po innych antydepepresantach nie miałem takich wahań brałem sertraline i zero wahań nastroju po citalopramie i wenlafaksynie również bez szybkiej zmienności nastrojów.Miałem podejrzenie Chad wcześniej.

Jeśli ma Pan wątpliwości dotyczące działania leku, warto porozmawiać ze swoim psychiatra, który je zapisał. Zna historie Pana choroby i listę leków, które już Panu pomagały. Proszę także koniecznie podjac psychoterapię.