Wgłębienie z tyłu na środku głowy

Witam, moim problemem jest wgłębienie z tyłu na środku głowy. Wygląda to bardzo brzydko, nie chodzę do fryzjerów bo nie bardzo wiedzą jak się za to zabrać muszę obcina się sam zostawiając troszkę dłuższe włosy w miejscu zagłębienia. Mam pytanie czy można by w to miejsce wstrzyknąć jakaś substancję wypełniającą? coś takiego jak środek do powiększania ust itp...

Witam. Pierwsze i zasadnicze pytanie - czy jest tam otwór w kości = RTG. Żadne wstrzykiwania nie wchodzą w rachubę przed ustaleniem istoty problemu. Zapraszam do zbadania.