Źle dobrana farba a ból skóry głowy i cebulek włosowych

Czy możliwe jest, że przez nieodpowiednio dobraną przez fryzjera farbę zaczęły mi wypadac włosy.. ? W dodatku od kilku dni bardzo uciążliwy stał się ból skóry głowy i cebulek.. Czy jest jakiś sposób na zlagodzenie go?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie jest to wina fryzjerki a taka własnie reakcja cebulek włosa na chemię zawartą w farbie.