Wizyta kontrolna u paradontologa

Witam Jeśli nie mam problemów z dziąsłami to mogę zapisać się do parodontologa w celu wizytej kontrolnej tak jak się to robi w stomatologii zachowawczej? Pozdrawiam :)

Witam, oczywiście może Pan skontrolować stan przyzębia. Jeżeli nawet wszystko jest w porządku to na pewno otrzyma Pan cenne wskazówki jak ten stan utrzymać.Pozdrawiam