Włókniak pod kolanem

Mam pod prawym kolanem guz zwany wlokniakiem jakie sa zagrożenia czy jest konieczność usunięcia go?rosnie i bolo proszę o odpowiecie z poważaniem Teresa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Włókniak to zmiana łagodna. Teoretycznie ma bezwzględnych wskazań do jej usunięcia. Jeśli jednak ma Pani dolegliwości bólowe, a ponadto zmiana się powiększa, warto rozważyć jej usunięcie. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą chirurgiem.