Wprowadzanie mleka modyfikowanego u niemowlaka

Moja corka ma prawie 7 miesięcy od narodzin karmiona byla piersią. Teraz oprócz stalego pokarmu probuje wprowadzić mleko modyfikowane , ale córka nie chce go jesc. Byly juz trzy próby kazda zakonczona fiaskiem. Czy to normalne? A może powinnam spróbować innej firmy? Czy przeczekać ten okres ? Poza tym córka wygląda jakby nie wiedziała jak ssać butelkę. Bawi się smoczkiem ale ciągnie mleka tylko ,, miętoli,, smoczek. Jak mogę pomoc córce ?

trzeba wypróbować różne smoczki a mleko początkowo można mieszać z własnym żeby smak był bardziej podobny i stopniowo zwiększać ilość mleka modyfikowanego a zmniejszać ilość mleka własnego.