Wybór metody korekcji uszu

Witam. Zamierzam poddac sie korekcji odstajacych uszu. Jeden z chirurgow poinformowal mnie, ze wycinanie chrząstki ustępuje juz metodzie szycia za pomoca nici chirurgicznych. Podobno wiekszosc specjalistow korzysta juz z nici, a nie wycina chrząstki bo podobno po kilku latach uszy maga sie zdeformowac. Jaka metode wybrac? Proszę o pomoc.

Witam,

Wybór metody zależy od deformacji jak i preferencji chirurga. Odchodzi się od przecinania chrząstki, aczkolwiek w niektórych przypadkach, trzeba chrząstkę wycinać. Dokładnie będzie miał Pan naświetloną sytuację podczas konsultacji u chirurga plastycznego.