Wydzielanie płynu ejakulacyjnego w czasie podniecenia seksualnego

Witam, mam 23 lata oraz problem z prereejakulacją. Chodzi mi głównie o wydzielanie się płynu ejakulacyjnego w czasie podniecenia seksualnego. Problem polega na moim dyskomforcie psychicznym z tego powodu. Wystarczy lekkie podniecenie i płyn wydostaje się z mojego członka. Nie mam żadnych problemów zdrowotnych z tego powodu, to bardziej kwestia komfortu psychicznego. Czy istnieją jakieś sposoby aby zatrzymać wydzielanie się tego płynu? Proszę o rozbudowaną odpowiedź.

Dzień dobry!

Nie, preejakulacja jest prawidłowym i naturalnym zjawiskiem. Tak właśnie funkcjonuje organizm zdrowego człowieka.
Jak sam Pan się domyśla, problemem jest raczej dyskomfort psychiczny z tym związany, a wyzwaniem - praca nad akceptacją swojego ciała.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie,
nie jest możliwe, aby zatrzymać preejakulację. Jest to naturalne zjawisko każdego mężczyzny, który znajduje się w sytuacji silnego podniecenia i pobudzenia seksualnego. Z Pana opisuje wynika raczej, że preejakulacja jest Pana trudnością wewnętrzną, związaną z przeżywaniem dyskomfortu psychicznego.