Wynik badania EKG Holtera

proszę o poradę kardiologiczną po wykonaniu holtera zarejestrowano 106505 qrsów średni rytm HR 75 Max rytm HR 119 Min rytm HR 55 ponadto wykryto 0 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 0 nadkomorowych częstoskurczy napadowych 0 tachykardii 2 bradykardii 0 rytmów niemiarowych 0 przerw 0 migotań przedsionków 0 bloków Wenckebacha 0 pobudzeń komorowych

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne nieprawidłowości. Koniecznie proszę jednak skonsultować wynik z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.