Wynik badania kału 14-letniej osoby do analizy

Witam, proszę o interpretację wyników kału mojej 14 letniej córki: konsystencja lużna, krople tłuszczu liczne w preparacie, ziarna skrobi liczne w preparacie wpw, włókna mięsne prążkowane pojedyńcze. W maju 2014 przeszła OZT.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji I poznanie wyników badań laboratoryjnych aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa.