Wyostrzony węch na zapachy

Witam. Od paru dni mam wyostrzony wech szczegolnie na zapach octu np. w ketchupie. Dodam ze jestem przeziebionai przyjmuje leki na zatoki oraz krople do nosa sudafed.. Czy to cos powaznego?

Może mieć to różne źródła - przyjmowane leki, hormony itd. Proszę poczekać az odstawi pani lekarstwa i obserwować co się dzieje. Jeśli nie będzie zmian- proszę udać się do lekarza poz i wykonać podstawowe badania (też hormonalne). Pozdrawiam