Wypukłe znamię na twarzy nabrzmiałe po peelingu twarzy

Dzień dobry, mam na twarzy znamię po lewej stronie, nad kością policzkowa, w zasadzie na wysokości oka, jest ono wypukłe. Czuje od dwóch dni, że jest ono nabrzmiałe i boli przy dotyku. Wydaje mi się, że podrażniłam je peelingiem. Czy powinnam się z tym zgłosić do lekarza?

Ponieważ trudno jest ocenić bez obejrzenia Pani to jeśli czuje Pani jakikolwiek dyskomfort w miejscu znamienia to lepiej odwiedzić dermatologa.