Zabieg endoskopowy usunięcia polipów w ramach NFZ

Badanie TK rozpoznało rozległy przewlekły proces polipowaty. Konieczne bezwzględnie leczenie chirurgiczne - zabieg endoskopowy. Proszę o podanie najbliższej Gorzowa Wlkp. placówki służby zdrowia, gdzie mogłabym jak najszybciej wykonać ten zabieg w ramach NFZ

Wszystkie placówki zdrowia posiadające Pracownię Endoskopii mogą wykonać ten zabieg...zarówno w Gorzowie Wlkp jak i w okolicy

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Takie zabiegi można wykonać w każdej placówce posiadającej pracownię gastroskopową. Takie pracownie posiadają prawie każde szpitale. Proszę poszukać najbliższego szpitala w zasięgu swojego miejsca zamieszkania, a tam na pewno uda się wykonać ten zabieg.