Bóle w okolicy miednicy rok po cięciu cesarskim

Witam mam pytanie jestem rok po cesarce i mam ogromne bóle w okolicach miednicy przy dłuższych spacerach albo wysiłku czy to mogą byc zrosty

Często zdarza się, że po cięciu cesarskim mogą tworzyć się zrosty. Z tego też powodu może odczuwać Pani dolegliwości bólowe.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Takie dolegliwości nie są raczej związane z przebytym zabiegiem cięcia cesarskiego. Nawet jeśli po tym zabiegu wytworzyłyby się zrosty to dawałyby inne dolegliwości. Takie problemy jakie Pani przedstawia mogą być związane albo z kręgosłupem albo np. ze stawami biodrowymi. Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z ortopedą.