Zagęszczenie okrągłe w dolnym biegunie prawej wnęki, mogące odpowiadać węzłowi chłonnemu

witam opis rtg płuc. zageszczenie okragłe 22mm w dolnym biegunie prawej wneki moze odpowiadac wezłowi chłonnemu.poza tym płuca i serce bez zmian.wskazania pulmunulogiczna diagnostyka.poszłam tam i dostalam ventolina,nebbud,mucosolvan oraz atrovent do inhalacjii 4 raz dziennie poza tym tabletki clatra i milukante raz dziennie i pulmoterol 2 razy dziennie,kaszel mam juz 7 miesiac.czy to na płucu to moze byc nowotworowe czy to zejdzie po tych lekach???co to jest??lekarz byl bardzo mało mowny

Zastosowane leczenie wydaje się nie mieć sensu bez ustalenia ostatecznego rozpoznania